Türkiye' nin Fatura Ödeme Merkezi |  FÖM

Türkiye' nin Fatura Ödeme Merkezi |  FÖM

>Sıkça Sorulan Sorular - FÖM, Fatura Ödeme Merkezi, Fatura Tahsilat Merkezi, Fatura ve Kontör
Sıkça Sorulan Sorular
Anasayfa › Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yanıtları Aç Tüm Yanıtları Kapat

Nasıl bayiniz olabilirim ki ?
Fatura Ödeme Merkezi sitemizden sizlere bayilik oluşturmaktayız. Bunun için bize iletisim numaralarımızdan ya da ekranlarımızdan bayilik başvurusu yapmanız yeterlidir.
Bayilik almak için ücret ödeyecek miyim ?
Bayimiz olabilmeniz için herhangi bir teminat ücreti almıyoruz. Bayiliğiniz ücretsiz olarak oluşturulmaktadır.
Bayilik şartlarınız nelerdir ?
Bayimiz olabilmeniz için vergi levhanızın olması yeterlidir. Eğer vergi levhanız yok ise T.C kimlik numaranız ile bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayiliğiniz 24 saat içerisinde aktif olacaktır..
Bayilik oluştururken bilgisayarıma program kuruyor musunuz ?
Bayimiz olduğunuz zaman herhangi bir program kurulumuna gerek olmuyor, şifreleriniz ile size açılan ekranlarınıza girdiğiniz takdirde fatura ve kontör panellerinden online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilrsiniz.
Bayilik oluşturduğunuz zaman ekranlarınıza nasıl giriş yapabiliriz ?
Bayiliğiniz onaylandığı takdirde,bayi girişi kısmından size verdiğimiz kullanıcı bilgileriyle giriş sağlayabilirsiniz.
Fatura tahsilatları online mıdır ?
Fatura ödemeleri anlaşmalı kurumlarımız arasında olan faturalar online olarak gerçekleşmektedir. Anlaşmalı kurumlarımız arasında bulunmayan ancak ödemelerini yapabildiğimiz kurumlar gün içerisinde ödemeleri gerçekleşmektedir.
Yaptığımız işlemlerin dekontunu verebiliyor muyuz ?
Ödemiş olduğunuz fatura ve yüklemiş olduğunuz kontörlerin dekontrunu müşterinize verebilirsiniz sayfalarımız tüm yacılara uygundur var ise kendi yazıcınız kullanabilir yeni bir yazıya ihtiyacınız var isede yazıcı (slip-termal ) yazıcı satılımız mevcuttur, bizdende yazıcı temin edebilirsiniz.
Fatura için ayrı Kontör için ayrımı ödeme bildirimi yapıyoruz?
Kontör ve Fatura ödemleri tek bakiye üzerinden işlemleri yapılmaktadır.
Çalışma saatlerinizi öğrenebilirmiyim ?
Hafta İçi ve Cumartesi günleri 08:30 - 22:00 saatleri arasında, Pazar günleri 09:00-21:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim ?
0850 304 1 444 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Kredi Kartı ile ekranlarımıza bakiye yükleyebiliyor muyuz ?
Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz.
Sisteme nasıl bakiye yükleyebileceğim?
Sayfamızdaki sol kısımda bulunan menüde Ödeme/Fatura-Ödeme Bildir-Havale/Eft kısmından hani bankadan ne kadar havale yaptığınızı ve açıklama kısmınada hangi isinle havale yaptığınız belirterek Ödeme Bildir butonuna bastığınızda en geç 15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.
Ödeme bildirimleri en geç ne kadar süre içerisinde onaylanmaktadır ?
Ekranlarımıza yaptığınız ödeme bildirimleri en geç 15 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Herhangi bir problem oluştuğunda size ekranlardan nasıl ulaşabiliriz ?
0850 304 1 444 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca ekranlarımızda problemlerinizi bize mesaj yolü ile de bildirebileceğiniz bir alan bulunmaktadır Yeni Destek talebi alanından bize yazabilirsiniz.
Tl (kontör) yüklemelerinde hangi operatörlerin yüklemelerini yapabiliyoruz ?
Kontör yüklemelerinde bütün GSM operatörlerinin (TURKCELL, VODAFONE, AVEA ) tam ve paket yüklemelerini yapabilirsiniz .
Fatura ödemelerinde hangi kurumların ödemelerini gerçekleştirebiliyorsunuz ?
TELEKOMİNİKASYON,ELEKTRİK,DOĞALGAZ,SU,ÖZEL FİRMA ÖDEMELERİ(ORİFLAME),TV ,İNTERNET ,HGS gibi kurumların tüm fatura ödemelerini ekranlarımızdan gerçekleştirebilirsiniz
TL Yüklemeleri en geç kaç dakika içerisinde yüklenmektedir ?
TL yüklemeleri operatörde problem yok ise anında yüklenmektedir.
Fatura ödemesi yaptığımızda müşterim faturasının ödenip ödenmediğini nasıl kontrol edebilir ?
Müşteriniz faturasını ödediği zaman www.guvengroup.com.tr adresine girerek dekontunda bulunan fiş numarası ile faturasının ödenip ödenmediğini kontrol edebilir .
Sizlere ödeme yaptıktan sonra bakiye hareketlerimi nasıl hesaplarım ?
Tüm yaptığınız işlemlerde önceki bakiye ve sonraki bakiyeyi ayrı ayrı göstermektedir. Sizde bu şekilde tüm paranızın kontrolunu kolayca sağlayabilirsiniz.
Kredi kartı hemen kullanabiliyor muyum ?
Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz.
İş yerimizde birden fazla çalışanımız bulunmaktadır. Ayrı kullanıcılar ekleyebiliyormuyuz?
Bayilik ekranlarınızdan istediğiniz kadar kullanıcı girişi oluşturabilirsiniz. Ayrı şifreler ile giriş sağlayabilirler. Ayrı kullanıcının yaptığı işlemleri takip edebilirsiniz.
Ekrandaki şifrelerimi kendim değiştirebilir miyim ?
Kullanıcı işlemleri kısmından şifrelerinizi kendiniz değiştirebilirsiniz
Aylık, günlük, haftalık kazançlarımı kısa yoldan görebilir miyim ?
Raporlar kısmından tüm kazançlarınızın takibini yapabilirsiniz.
İnternetim ve bilgisayarım yok ama bayiniz olmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
Bizden Pos cihazı talep edebilirsiniz. İçerisinde tüm Faturalarınızın tahsilatını ve TL yüklemelerinizi slip çıkararak tahsil edip ödeme yapabilirsiniz.
Pos cihazından kart kullanabilir miyim ?
Pos cihazı sadece fatura ve tl yüklemeleriniz için kullanılan nakit pos cihazıdır.
Bayiniz olmak istiyorum ama size nasıl güvenebilirim ?
Guven Group firması olarak 8 yıldır bulunduğumuz sektörde hizmet vermekteyiz . Türkiye geneli bizim ile aktif olarak çalışan 6000 bayimiz bulunmaktadır .Tüm bayilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amaçlı şirketimizin bünyesinde yazılım ve teknik destek ekibi hazırda bulundurmaktayız.Müşteri temsilcilerimizi en üst düzeyde yetiştirmekte ve kaliteli görüşmeler sağlamaktayız. Bayi fikirlerine her zaman açığız onlarında destekleri ile bu güne kadar hizmet ağımızı çok geliştirdik. Müşteri memnuniyeti adına ekranlarımızı her zaman güncel tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Fatura tahsilatı ve Kontör Tl satışlarında en uygun fiyat listelerini vermeye çalışıyoruz . Fiyatlarımızda sürekli oynamalar yapmıyoruz. Çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Güven kısmı için zamanla karşılıklı çalışarak ilerliyoruz Müşteriniz sizden yaptığı tüm işlemlerden memnunkaldıkça her zaman sizi tercih eder, sizde bu şekilde dönüşümler olduğu zaman bizden memnun kalırsınız. Bizde bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca internet sitemizde firmamızın açık adresi bulunmaktadır ofisimize gelerekte yüzyüze görüşme sağlayabilir ve bayilik hakkında alabilirsiniz bu şekildede bayiliğinizi oluturabiliriz
Statik IP ekleyebiliyor muyuz ?
Açılan ekranlarda sözleşmemiz bulunmaktadır sözleşmemizin ilk nüshasında statik Ip kısmını doldurup tarafımıza gönderdiğiniz zaman eklenmesi tarafımızdan hemen sağlanacaktır.
Nasıl Ödeme bildirimi yapacağım?
Sayfamızdaki sol kısımda bulunan menüde Ödeme/Fatura-Ödeme Bildir-Havale/Eft kısmından hani bankadan ne kadar havale yaptığınızı ve açıklama kısmınada hangi isinle havale yaptığınız belirterek Ödeme Bildir butonuna bastığınızda en geç 15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.
Sisteminizin bir demosu var mıdır?
Sayfalarımısın bir demosu bulunmamaktadır. Ekranlarımızı incelemek için bayimiz olmanız gerekmektedir bayiliğiniz açıldığında sayfalarımızı inceledikten sonra dilerseniz çalışmaya başlayabilirsiniz.
Sizinle çalışan bir bayinin bilgilerini verir misiniz?
Hiçbir bayimizin bilgilerini, bilgisi dışında üçüncü kişilerle veya başka bir bayimiz ile kesinlikle paylaşılmıyor.
Sticker, Broşür veriyor musunuz? Ücretli mi?
Bayiliğiniz onaylanıp bakiyenizi yatırdıktan sonra bizi arayıp, Sticker Broşör siparişi verebilirsiniz.Ücretsizdir.Sadece kargo bedeli bakiyenizden düşer. Korgo ile adresinize gönderilmektedir.
Ucuz arama calback yüklemesinde müşteri nasıl arama gerçekleştirecek?
Yükleme yapmak istenilen numaraya yükleme yaptığınızda 1- müşterinizin numarasına mesaj gelir. 2- Müşteriniz mesajdaki müşteri hizmetlerini arayacak. 3 - Karşı arama telefonu kapatınca müşterinizde kapatacak telefonu. 4 - Saniyeler içinde müşterinizin telefonu çalacak.5 - Müşteriniz çalmakta olan Telefonu açacak ve aramak istediği numarayı arayacak. Daha ayrıntılı bilgi için www.callback.web.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
API Yönlendirmesiyle işlem yapılabiliniyor mu?
Sayfamız API yönlendirmesine uygun olarak tasarlanmıştır sayfamıza fatura ve kontör API yönlendirmesi yapabilirsiniz
Bayi giydirmeniz var mı?
Bayilik için herhangi bir ücret almadığımızdan dolayı bayi giydirme işlemi yapılmamaktadır.
Kontoru yanlış yüklersem İptal ediliyor mu?
Kontor de iptal yapılmamaktadır. Operatörden yapıldığı için İptal edilemez.
Bekleyen Kontorlerimi nereden görebilirim?
TL yükleme kısmından Yükleme Raporları alanını tıklayarak işlemlerinizin takibini yapabilirsiniz.
Favura ve Kontorum iptal olduğunda, paranın bakiyeme iade edilip edilmediğini nasıl bileceğim?
İşlemlerinizden birisi (fatura -kontör) iptal olduğunda sayfalarımız otomatik olarak bakiyenizi iade etmektedir. Sizde bakiyenizin yükseldiğini göreceksiniz.
Yanlış Faturayı ödersem iptal olur mu?
Eğer ödemesini yaptığınız fatura beklemede ise iptal edilebilinir eğer ödenmiş ise iptali mümkün değildir.
Hgs ödemeleri hangi gün ve saatler arasında ödeniyor?
HGS ödemleri Pazaetesi-Çarşamba-Cuma günleri akşam 17.00 a kadar onaylanmaktadır.
Bakiyemi sizin hesabınıza mı yatırıyorum?
Çalıştığımız 15'e yakın bankalardan birinden hesabımıza bakiyenizi yatırıp ödeme bildirimi yapıyorsunuz .15 dk içinde onaylanacaktır. Bakiyeniz onaylanınca sistemde görebilirsiniz.
Masraf almayan Bankalarınız hangileridir?
KuveytTürk,Türkiye Finans Katılım, Albarakatürk bankaları atm'lerinden masraf almaz.
Müşteriden aldığım karın fatura dekontunda gözükmesini istemiyorum.
Müşteriden alacağınız kazanç her zaman gözükür. Yasal olarakta bunu müşerinin bilmesi gerekmektedir.
Bana fatura kesiyormusunuz?
Her bizimle çalışan bayime kesinlikle fatura kesilmektedir. Ay sonunda fatura ve kontor faturanızı mail adresinize gönderilmektedir.


Bize Ulaşın


Bize Ulaşın

Fatura Ödeme MErkezi


Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL


Tel: 0850 304 1 444
Fax: 0212 709 13 99
Mail: [email protected]
parça kontör parçakontör toptan kontör toptankontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptankontör kontör sitesi kontör parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontöryükle kontör yükle tl yükle tlyükle internetten kontör yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi föm fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza indirimli enerji callshop e-mağaza mobilyada sanat rüstem akkoyun slip yazıcı
Blogdan Son Yazılar


Yazılım Hizmetlerimiz
Yazılım Hizmetlerimiz
Eklenme Tarihi 15.07.2017   Okunma Sayısı 87   Yorum Sayısı 1
Online Fatura Tahsilat Bayiliği
Online Fatura Tahsilat Bayiliği
Eklenme Tarihi 07.07.2014   Okunma Sayısı 17567   Yorum Sayısı 1
Kontör Yükleme Bayiliği
Kontör Yükleme Bayiliği
Eklenme Tarihi 29-04-2014   Okunma Sayısı 20893   Yorum Sayısı 3FacebookTwitterYoutubeGoogle Plus
Copyright© 2007 - 2017 Tüm hakları Fatura Ödeme Merkezine aittir. www.faturaodememerkezi.com.tr