Türkiye' nin Fatura Ödeme Merkezi | FÖM

Kontör Yükleme ve Parça Kontör - FÖM, Fatura Ödeme Merkezi, Fatura Tahsilat Merkezi, Fatura ve Kontör
Kontör Yükleme ve Parça Kontör
AnasayfaHizmetlerimiz › Kontör Yükleme ve Parça Kontör

HİZMETLERİMİZ

 Online Kontor Yükleme, Ses Paketleri, SMS Paketleri, Nar Paketlleri, Turkcell Paketler, Avea Bal Paket Yükelemeleri, Avea Paketler, Vodafone Paketler, Uluslar Arası Arama Kartları ürünleri online olarak satılmaktadır. Yüklemeler 7/24 Online gerçekleşmektedir. 

    Turkcell, Vodafone, Avea ve Alocard TL operaorlerinin ürünlerini TAM yükleme yani süre uzatan satış paketleri yüklenmektedir.
Turkcell 15 TL' den başlayan ürün seçenekleri ile 180 TL' ye kadar numaranıza yükleme yapabilirsiniz. 
Turkcell WINN Haftalık 1 GB, Aylık 1 GB, Aylık 4 GB olarak internet paketleririni data hattınıza online yükleyebilirsiniz. 
Vodafone 15  TL' den başlayan ürün seçenekleri ile 100 TL' ye kadar numaranıza yükleyebilirsiniz. 
Avea 15  TL' den başlayan ürün seçenekleri ile 100 TL' ye kadar numaranıza yükleyebilirsiniz. 
Turkcell, Vodafone, Avea ve Güven Callback TL yüklemelerini kredi kartınız ile online gerçekleştirebilirsiniz. 
Ürün direk olarak yükleme yapmak istediğiniz abonenin numarasına gerçekleşmektedir. -Dilerseniz tüm Bonus Kartlara 12 aya kadar taksit imkanı ile yükleme yapabilirsiniz. 
Yükleme yaptığınız ürünlerde bulunan operatörlerin tüm kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sizde iş ortağımız olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 

Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri Sizlere değer yaratmaya devam edecektir. 

        Parça Kontör, Toptan kontör, Kontör bayiliği, Kontör Sitesi, Parça Kontör Sitesi, Parça Kontör Bayiliği, Toptan Kontör Bayiliği, Toptan Kontör Sitesi, ve diğer tüm kontör ihtiyaçlarınız için güvenilir bir siteye ihtiyacınız var ise biz buradayız. 2007 yılından beri sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Merdiven altı firmalardan çalışmaktan bıkmadınız mı? Nice firmalar , nice fiyatlar ile piyasaya çıkmadımı? Geldikleri hızda çekip gittiler silindiler. Sitemizden yapacağınız her işlem için Sistem ay sonunda fatura kesmektedir. Her kontör yüklemeniz her işlemini kayır altındadır. Türkkiyenin en büyük Yeminli mali müşavir firmalarından Yaşar Kızılkum Yeminli Denetim ile şirketimiz denetlenmektedir. Kontör bayisi olmak ve sizde kontör satarak para kazanmak istiyor iseniz bayimiz olun, Hizmet ve kaliteyi sizde yaşayın. 
        Toptan Parça Kontör, parçakontör, toptankontör, kontör bayiliği, Kontör yüklemeleri yapmak için bayimiz olun. Sizde Güven Grup farkını yaşayınız.  Toptan kontör olarak sizlere en iyi fiyatlar ile sağlıklı ve uzun süreli hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini toptan parça kontör sitemiz ile en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.Blogdan Son Yazılar


Fatura Ödeme Noktası
Fatura Ödeme Noktası
Eklenme Tarihi 07.07.2014   Okunma Sayısı 10997   Yorum Sayısı 0
Fatura Tahsilat siteleri
Fatura Tahsilat siteleri
Eklenme Tarihi 05.04.2014   Okunma Sayısı 7949   Yorum Sayısı 0
Fatura Ödeme merkezi, Kontör Bayiliği
Fatura Ödeme merkezi, Kontör B...
Eklenme Tarihi 29-04-2014   Okunma Sayısı 7300   Yorum Sayısı 0
 Fatura Ödeme Sistemi
Fatura Ödeme Sistemi
Eklenme Tarihi 18-07-2014   Okunma Sayısı 15327   Yorum Sayısı 0FacebookTwitter Youtube Google+ Linked.in Wordpress Vimeo
Copyright © 2007- 2017 Tüm hakları Fatura Ödeme Merkezine aittir.