Türkiye' nin Fatura Ödeme Merkezi | FÖM

Fatura ve Kontör Pos Cihazı - FÖM, Fatura Ödeme Merkezi, Fatura Tahsilat Merkezi, Fatura ve Kontör
Fatura ve Kontör Pos Cihazı
AnasayfaHizmetlerimiz › Fatura ve Kontör Pos Cihazı

HİZMETLERİMİZ

Fatura Ödeme Merkezi Sistemlerinde Pos Cihazı Üzerinden Banka sınırlaması olmadan online fatura ödeme sistemini kullanabilir Kontör satışı yapabilirsiniz.

Fatura Kontör Pos Cihazından Kontör, TL Yükleme ve Fatura Tahsilatı

FATURA KONTÖR POS CİHAZININ KULLANIMI VE YAPABİLECEĞİNİZ İŞLEMLER

     1. Web sitesindeki hesabınıza bilgisayar erişimi olmadan bağlanma.             
     2. Web sitesizden yaptığınız işlemleri dekon olarak pos cihazından slip yazdırabilme.
     3. İşlemi yapan müşterinin kendi tuşlama sı ile tesisat nu veya numarasını pos üzerinden kendisi girebilmesi
     4. Kendi tuşladığı numaranın doğruluğunun müşteriye bırakılması.
     5. Kartuş, kağıt, yazıcı, dekont, maliyetlerini minimize eder.
     6. SİM kart takılarak ve internet bağlantınız olmadığında bütün işlemleri 7 gün 24 saat pos cihazı üzerinden yapılabilmesi.
     7. Web sitesi ve fatura kontör pos cihazından yapılan tüm işlemlerini sorgusunun yapılarak, durumu hakkında bilgi alınabilmesi.
     8. Kontör satışı, İnternet Paketleri, Sers Paketleri, Sms Paketleri, tl yükleme Paketleri, Nar  Paketleri, Bal Paketleri, Ogs yükleme, Hgs yükleme, Fatura tahsilatı, Bağkur - Mtv ödeme ve daha bir çok bütünleşik hizmeti verebilme imnkanı.
     9. Fatura Kontör Pos cihazı üzerinden yapa cağınız tüm işlemler web ortamına göre daha güvenli olmaktadır. 
     10. Uzaktan Güncelleme ile tüm geliştirmeler ve yeni entegrasyonları uzaktan cihazınıza yükleyerek sizleri sürekili güncel tutmaktayız. Extra katma değerli servislere her geçen gün yeni ürünler eklenerek sizlere yeni kazanç sağlamaktayız.
​     11. Fatura Kontör Pos cihazı üzerinden yapacağınız tüm işlemlere, exel veya diğer veri yöntemleri ile web sitesi üzerinden veri çekebilme özelliği.
     12. Kullanıcılar eklenerek şifre ile oturum açma özelliği.
     13. Dokunmatik ekran kullanımı (Menü de bazı fonksiyonlarda geçerlidir)
     14. Üzerindeki GPRS trafiğini SSL bağlatısı gibi şifreleme.
     15. GSM Pos ve Ethernet Pos bağlantılarının herhangi biri ile işlem yapabilirsiniz. GSM Pos bağlantısınde extra Sim kart için aylık bağlantı ücreti ödersiniz.
     16. GSM Pos Mobil sim kart ile çalışır. Tüm işlemleri, Fatura ödemelerini ve kontör yüklemelerini internetiniz olmasada GSM Pos üzerinden yapabilirsiniz. Pos cihazını dilerseniz sim kartsız satın alıp kendi sim kartınızı da takabilirsiniz. Cihazın bedeli  200 TL ' dir. Sim kartı kendiniz takacaksanız herhangi bir operatörü tercih edebilir Aylık 100 Mb bir data paketi işinizi rahatlıkla gömrmenizi sağlar. Fatura Kontör GSP Pos' u bizim temin ettiğimiz sim kart ile kullanırsanız aylık 20 TL' ödemesi olacaktır.

Fatura Pos

Fatura Kontör GSM POS

FİYATI  : 200 TL' ye Pos cihazını dilerseniz sim kartsız satın alabilirsiniz

     17. Ethernet Pos ile kullanımlarda cihazı adsl hattınıza ethernet kablosu bağlayarak kullanabilirsiniz.Tüm işlemleri, Fatura ödemelerini ve kontör yüklemelerini bilgisayarınız olmasa bile çok hızlı bir şekilde yaparsınız. GSM Pos' a göre daha hızlı çalışmaktadır. Ehternet pos modelinde, aylık sim kart kullanım bedeli de ödemezsiniz. Fatura Kontör Pos Ethernet versiyonunu 200 TL ' ye bizden satın alabilirsiniz.  
Fatura kontör ethernet pos cihazı
Fatura kontör ethernet pos cihazı

Fatura Pos Fatura Pos

Fatura Kontör Ethernet POS

FİYATI  : 200 TL' ye Ethernet Pos cihazını satın alabilirsiniz.

 Tahsilat sistemimiz internet bağlantısı ve bilgisayar kullanımı müsait olmayan tüm işletmeler için Fatura Tahsilatı ve Kontör satışı TL yükleme pos cihazı üzerinden de yapılabilmektedir. Gprs bağlantısı ile İsteyen Tüm bayilerimize bu hizmeti vermekteyiz. POS Cihazının Özellikleri Fatura Tahsilatı yapabilirsiniz, Kontör Yüklemesi yapabilirsiniz, Müşterilere Fatura Tahsilatı için ödendi makbuzu verebilirsiniz, Müşterilere Kontör Yüklemesi için kontör yüklendi fişi verebilirsiniz, POS Cihazını Kullanmanın Faydaları ADSL Faturasından kurtulursunuz, İşletmeniz küçük bir alanda ise yerden tasarruf sağlarsınız, Yazıcı , kağıt , kartuş derdinden kurtulursunuz, Bilgisayar kullanmanıza gerek kalmaz, ve daha birçok artısı ile işletmenize ayda ortalama 100 TL fatura ve kontor kazancınız dışında kazanç sağlar, 

Fatura pos kullanımı; 
Müşterisine; 
Evine veya işyerine yürüme mesafesinde bulunan yada her zaman uğrak noktası olan işletmelerin içerisinde bir çok ürün ve ihtiyacını görme imkanı sunmaktadır. 
İşletmesine; 
Aynı işyerinde mevcut maliyetinizi değiştirmeden bir çok ürün ve hizmeti bir arada yapma imkanı sağlayarak daha fazla kazandırır.Blogdan Son Yazılar


Fatura Ödeme Noktası
Fatura Ödeme Noktası
Eklenme Tarihi 07.07.2014   Okunma Sayısı 10826   Yorum Sayısı 0
Fatura Tahsilat siteleri
Fatura Tahsilat siteleri
Eklenme Tarihi 05.04.2014   Okunma Sayısı 7777   Yorum Sayısı 0
Fatura Ödeme merkezi, Kontör Bayiliği
Fatura Ödeme merkezi, Kontör B...
Eklenme Tarihi 29-04-2014   Okunma Sayısı 7197   Yorum Sayısı 0
 Fatura Ödeme Sistemi
Fatura Ödeme Sistemi
Eklenme Tarihi 18-07-2014   Okunma Sayısı 15167   Yorum Sayısı 0FacebookTwitter Youtube Google+ Linked.in Wordpress Vimeo
Copyright © 2007- 2017 Tüm hakları Fatura Ödeme Merkezine aittir.